Firma Adı İletişim Konum
İKİZ TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE DEMİR TİC.LTD.ŞTİ
HAVUTLU MAH. KARATAŞ CAD. NO: 594 / YÜREĞİR / ADANA / TÜRKİYE
İletişim: +90 322 336 4189
Web: https://ikiztarim.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Tarimsal Mekanizasyon ve Teknolojileri
  • ilaclari ve Ekipmanlari

1959 yılında Muzaffer İKİZ tarafından kurulan tarım makinaları imalatı ile sektöre giriş yapan İKİZ Tarım Makinaları yarım asırı geçkin süredir çiftçimizin yanında olmuştur. 2007 yılından itibaren Türkiye nin önde gelen Tarım Makinaları üreticileri ile gücünü birleştirerek Adana da ve daha sonra Kırıkhan, Dörtyol, Tarsus şubelerinin açılması ile imalattan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde hızla büyümeye, Türk Tarımına hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir. 52 yıldan beri devam ettirdiğimiz kaliteli üretim ve imalat yapma sorumluluğu, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini en önemlisi İKİZ adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamız yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı, satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

MİBZEREKİM MİBZERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mibzer diğer adıyla ekim makinesi , tarlalara düzenli ve belli bir derinliğe tohum ve gübre atmak amacıyla kullanılan bir tarım aletidir. Genellikle traktör ya da başka bir çekici ile çekilir. Tekerlek ve tohumların konulduğu bölümden oluşur. Toprağa eşit dağılımda, istenen miktarda tohumu belirli bir derinliğe atmada kullanılan çok önemli bir tarım makinesidir.

PULLUKPULLUK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tarımda ekimden önce toprağı sürmek (toprağı alt üst edip havalandırmak) için traktör gibi çekici bir araç arkasına bağlanarak kullanılan toprak işleme makinesidir. Aşınmaya maruz kalacak tüm pulluk ve diğer ürün parçaları ısıl işlem prosesinden geçirilmektedir. Bu da, satmakta olduğumuz pullukların daha uzun süreler müşterimize hizmet vermesini sağlamaktadır.

ROTOVATÖRROTOVATÖR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rotovatörlerimiz meyve bahçeleri, seralar ve bağlarda fide dikim yatağı hazırlamak, araziye atılan çiftlik gübresini toprağa karıştırmak, toprakta bulunan kesek, yeşil ot ve sapları parçalamak, pulluk veya dip kazan ile işlenmiş toprağı ekime hazırlamak için tasarlanmıştır.

İLAÇLAMA MAKİNESİİLAÇLAMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Asılır tip bahçe ve tarla pülverizatörü olarak çeşitlere ayrılan, arkasına ekin kolu gibi aparatların kolaylıkla takılabilmesi sayesinde uzun yıllardır kullanılan ürünlerdir.

SAP PARÇALAMASAP PARÇALAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sap Parçalama Makinası: hasat sonrası tarlada kalan bitki artıklarını (anız) parçalamada kullanılır. Mahsüllerin hasadı sonrası biçerdöverin bıraktığı sapları ve bitki artıklarını küçük parçalara ayırır. Bitki artıklarının ufalanması ve toprağa kolay karışmasını sağlar.

YEM KIRMA & YEM KARMA MAKİNESİYEM KIRMA & YEM KARMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Süt sığırı yetiştiriciliği, besi yetiştiriciliği ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde, et ve süt kalitesinin üst düzeyde tutulması için dizayn edilmiş kombine makinalardır. Bu makineler ile, sorunsuz yem karma, yem kırma ve dağıtma işlemleri sağlanabilmektedir.

SILAJ MAKİNESİSILAJ MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sılaj yapılmak üzere namlu haline getirilmiş yeşil yemleri toplayarak kıyan veya biçilmemiş yeşil yem bitkilerini biçen, parçalayan ve üfleyerek bir araca dolduran kendi yürür veya traktörle kullanılan makinadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.