Firma Adı İletişim Konum
GRAFTEK GRAFİK BİLGİSAYAR TEK.MÜH.HİZ.VE TİC.A.Ş.
KAVACIK MAH. KAPTALAR CAD. NO: 28 / İSTANBUL / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +216 42 547 81
Web: https://www.graftek.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Tarimsal Mekanizasyon ve Teknolojileri
  • Agro Bilisim

Graftek Grafik Bilgisayar Teknolojisi Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., 1988 yılından beri mühendislik hizmetleri, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Trimble, Spectra Precision, Kongsberg, Sinning gibi dünya lideri firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve satış sonrası TSE belgeli merkezlerinde servis hizmeti vermektedir. Satıştan son kullanıcıya kadar hizmet kalitesini sürdürmeyi ilke edinmiş olan Graftek, kullanıcısının her türlü ihtiyacı doğrultusunda satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Trimble firmasının Survey, MGIS, Marine Construction, MCS segmentlerinin Türkiye de ki tek distribütörü olan Graftek, portföyüne en son olarak Trimble Agriculture (Hassas Tarım Sistemleri) ürünlerini de ekleyerek, sadece mühendislik alanında değil, bilgi, iletişim, kamu lojistik ve tarım sektörlerinin de yakından ihtiyacı olan konuma bağlı bilgi sistemlerinin hem donanım hem de yazılım çözümlerini sunmaya başlamıştır. Sizin için her zaman bir çözümümüz vardır. söylemini sektörünün her alanında kendine ilke edinen Graftek, ihtiyacın doğmasından itibaren, kişilere ve kurumlara özel çözümler üreterek son kullanıcısının her türlü servis ve destek ihtiyaçlarını karşılamakta ve aynı zamanda gelecekte doğabilecek yeni ihtiyaçlarına da aynı hassasiyette çözüm üretmeye devam etmektedir.

Trimble Hassas Tarım ÇözümeleriTrimble Autopilot Motorlu Dümenleme Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Direksiyon kolonuna doğrudan takılan elektrikli bir motor kullanan bu sistem, daha kolay kurulumlu ve yüksek performanslı olup, montajı basittir. Bu sistem, hidrolik otomatik dümenleme sistemine göre % 40 daha az zamanda kurulur ve aynı performansdadır. Tüm Trimble ekranlarla uyumlu olan sistem, özellikle zorlu şartlarda, en büyük traktör ve biçerdöverleri son derece hassas olarak süren bir Otomatik Dümenleme sistemidir. Dikim gibi çok yavaş sürüş hızları gerektiren uygulamalarda kullanım için uygundur.

Trimble Hassas Tarım ÇözümeleriTrimble FieldLevel II Arazi Tesviye Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Trimble® FieldLevel II sistemi, 30 yıldan daha fazla bir sürede yüksek hassasiyetli GNSS uygulamaları ve arazi tesviyesi uygulamaları liderliği sonucu edinilen tecrübelerden yararlanılarak geliştirilmiştir. FieldLevel II sistemi, arazi tesviyesi ve düzenlenmesi için gerekli haritalama, tasarım/projelendirme ve tesviye işlemlerini bir araya getirerek kolaylaştırmaktadır.

TRiMBLEAMERICAN SAMOA
Adres:  AMERICAN SAMOATelefon: 092164254781web: https://www.graftek.com.tr/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.