Firma Adı İletişim Konum
FORZA TEKNOLOJİ OTOMASYON TARIM MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
DAĞCI MAHALLESİ D-400 KARAYOLU BULVARI NO 27 / SARIÇAM / ADANA / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 113 2848
Web: 
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Tarimsal Mekanizasyon ve Teknolojileri

HAKKIMIZDA Tarımda teknoloji ve yenilik ilkesi ile çıktığımız bu yolda; 10.000 m2 imalathanemiz, geniş makine parkurumuz ve tecrübeli mühendis kadromuz ile siz değerli çiftçilerimize en iyi hizmeti sağlamak amacı ile ilerlemekteyiz. Ürünlerimiz 3 boyutlu bilgisayar programları ile en ince detayına kadar uzman makine mühendisleri tarafından tasarlanıp tüm testleri yapılmaktadır. İhtiyaca ve sorunlara yönelik çalışmalar yaparak en iyi hizmet koşulunu sunuyoruz.

Dal / Sap ParçalamaFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sap Parçalama Makinası ,toprak yüzeyine dik yönde dönerek çalışan ve merdane üzerine mafsallı olarak bağlanmış dayanıklı bıçakları ile buğday,ayçiçeği,pamuk,mısır,çeltik,tütün ve çalılık gibi bitki saplarını, budanmış meyve ağacı dallarını ve bağ çubuklarını parçalayarak organik gübre olarak geri dönüşüm sağlayan yandaki kızakları ve arkasındaki merdanesi sayesinde toprak yüzeyi engebeli dahi olsa kesme yüksekliği,bıçak dayanımı ve balans hassasiyetini koruyabilen önemli bir ekipmandır.

10 Ton Çift Dingil Damperli RömorkFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tarımsal faaliyetlerde hububat ve çeşitli mahsullerin taşınmasında kullanılan traktör römorku genellikle yarı römork şeklinde tasarlanıyor.

7 li Karlamalı Akılı Ara ÇapaFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Üç nokta askı sistemi ile traktöre monte edilir. Sıraya ekili: pancar, mısır, pamuk, ayçiçeği, tütün, sebze gibi bitkilerin aralarını çapalamak için ideal olan bu alet, işlenen toprakta taban yapmamakta, topraktaki nemin korunmasını sağlamakta ve yabani otlara karşı tam bir mücadele sağlamaktadır. Birbirinden bağımsız hareketli olan üniteler sayesinde engebeli arazi şartlarında dahi çapalama derinliğini sabit tutmaktadır. İşçilikten %70-80 tasarruf sağlar. Mahsul erken gelişir ve daha fazla ürün elde edilir. Sulamada tasarruf sağlar. Her çeşit bitki için çok fonksiyonlu ayarlama imkanı sunar. Standart olarak merdaneli ve merdanesiz üretilmektedir. Kullanım amacına ve isteğe bağlı olarak merdanesiz aletlerin arkasına boğaz doldurma ünitesi bağlanabilmektedir. Aynı zamanda müşterinin arzusunda göre alet üzerine gübre sandığı monte edilebilmektedir. Yedili ara çapa makinaları isteğe bağlı olarak mekanik veya hidrolik katlamalı olarak da üretilmektedir.

5 li Katlamalı Akıllı Ara ÇapaFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Üç nokta askı sistemi ile traktöre monte edilir. Sıraya ekili: pancar, mısır, pamuk, ayçiçeği, tütün, sebze gibi bitkilerin aralarını çapalamak için ideal olan bu alet, işlenen toprakta taban yapmamakta, topraktaki nemin korunmasını sağlamakta ve yabani otlara karşı tam bir mücadele sağlamaktadır. Birbirinden bağımsız hareketli olan üniteler sayesinde engebeli arazi şartlarında dahi çapalama derinliğini sabit tutmaktadır. İşçilikten %70-80 tasarruf sağlar. Mahsul erken gelişir ve daha fazla ürün elde edilir. Sulamada tasarruf sağlar. Her çeşit bitki için çok fonksiyonlu ayarlama imkanı sunar. Standart olarak merdaneli ve merdanesiz üretilmektedir. Kullanım amacına ve isteğe bağlı olarak merdanesiz aletlerin arkasına boğaz doldurma ünitesi bağlanabilmektedir. Aynı zamanda müşterinin arzusunda göre alet üzerine gübre sandığı monte edilebilmektedir. Beşli ara çapa makinaları isteğe bağlı olarak mekanik veya hidrolik katlamalı olarak da üretilmektedir.

5 li Akıllı Ara ÇapaFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sırayla ekili pamuk,pancar,ayçiçeği,mısır,soya,domates,fasülye,kavun yada karpuz gibi bitkilerin aralarını çapalamak ve yabancı otları kıymak için uygundur.

9 lu ÇizelFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çizel, hasattan sonra tarlada pulluğa ihtiyaç kalmadan,toprak işlemesinde kullanılırlar. Bacakların yapısı itibari ile pulluk alt tabakasını kırar ve pulluk işlemesinin yapılamadığı kurak yaz aylarında az kesekli toprak işlemesi yapan askılı bir makinedir.

Gübre GömmeFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağaçların taç altına yanaşabilmemiz için tasarlanmış hidrolik kolları ile ağaç dallarına zarar vermeden mükemmel gübreleme yapar.Ağaç aralarına ayarlanabiir dişli mekanizma sayesinde gübre akış hızını ayarlayabilirsiniz

PatlamaFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

hasattan sonra tarlada pulluğa ihtiyaç kalmadan,toprak işlemesinde kullanılırlar.

GobleFORZA TARIM MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Model Klasik tip ayçiçek,çeltik ve buğday benzeri bitkilerin saplarını parçalamak ve topraktaki kesekleri kırmak için uygun olan hem çekili hem hidrolikli goble diskarodur.Model klasik tip 14 ile 28 disk arasında üretilmekte olup 60-120 beygir traktörlerin kullanımına uygundur

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.