Firma Adı İletişim Konum
FAVORİ FİDANCILIK TARIM HAV.TAŞ.LTD.ŞTİ.
Adana Karataş Yolu 5. Km D. No: 485 / Yüreğir / ADANA / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 696 8161
Web: https://www.favorifidancilik.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Tohum Fide Fidan ve Bahcecilik Cicekcilik ve ilgili Teknolojiler

Favori Fidancılık sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile farklı ekolojik bölgelere uygun anaçlara aşılı Narenciye çeşitleri, Şeftali, Nektarin, Kayısı, Erik, Badem, Hurma, Ceviz, Nar, Zeytin gibi tür ve çeşitlerine ait sertifikalı meyve fidanları üretmektedir.

W. MurcottMandalina
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

W. murcott mandalina çeşidimiz tüplü ve taçlı olup hasat tarihi 15 Ocak tır. Geçci, verimli lezzetli bir çeşittir.

MeyerLimon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sarı, düz, parlak ve ince kabukludur. Şekli hafif basık yuvarlaktır. Kabuğun ete bağlılığı sıkıdır. Eti gevrek, sulu, açık sarıdır. Hasat zamanı Eylül- Ekim aylarıdır. Erkenci bir çeşittir.

FerragnesBadem
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kabuğu serttir..Bol ve kararlı verimlilik, geç çiçeklenme, yüksek iç randımanı (%40), çift tohumların olmayışı ve paketlemeye uygun iri ebatlı bademler olması nedeni ile en çok tercih edilen çeşitlerin başındadır.

FukumotoPortakal
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyve kabuğu koyu portakal renginde, hafif pürüzlü, orta ince kalınlıktadır. Ticari öneme sahip turunçgil çeşitleri arasında soğuğa en dayanıklı çeşittir. Hasat zamanı Ekim-Kasım aylarıdır.

Orange RubyKayısı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kabuk rengi turuncu ve güneş gören yerleri kırmızıdır. Meyvenin eti orta sertlikte, çekirdek ete yapışık değildir. Meyve şekli ovaldir. Orta dönemde çiçeklenir. Hasat zamanı 25 Mayıs- 05 Haziran tarihleri arasındadır.

Rojo BrillanteHurma
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyvesi oldukça iri ve hafif uzun yapıdadır. Meyve eti sert ve lezzetlidir. Meyveleri olgunlaşmaya yakın koyu kırmızı renk alır. Genelde sahil bölgelerinde yetiştirilmesi tavsiye edilir. Hasat zamanı Ekim-Kasım aylarıdır.

Ruby RichŞeftali
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyve kabuğu yarı tüylü sarı zemin üzerine kırmızı renklidir. Meyve içi sarı etli renklidir. Çiçeklenme zamanı geç dönemdir. Hasat zamanı 15- 20 Haziran tarihleri arasındadır.

Sweet LadyNektarin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kabuk rengi sarı üzerine kırmızıdır. Meyve eti sarıdır. Çekirdek ete bağlı değildir. Verimliliği oldukça yüksektir. Hasat zamanı 20-30 Ağustos tarihleri arasındadır.

Zagara BiancaLimon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyve kabuğu açık yeşil, parlaktır. Meyve eti rengi yeşilimsi sarıdır. Kabuğun ete bağlılığı sıkıdır. Meyveleri uzun süre depolamaya uygundur. Hasat zamanı Ekim-Kasım aylarıdır.

ChandlerCeviz
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyve şekli ovaldir. İç rengi beyaz, meyvesi ince kabukludur. Meyvesi iridir. Hasat zamanı Eylül- Ekim aylarıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.