Firma Adı İletişim Konum
EVA MAKİNA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Yurt Mah. 71531 Sok. Öztep Plaza A Blok No: 67/A / Çukurova / ADANA / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 822 0496
Web: https:/www.evalab.net
Salon: 1
Stant: 105
Ürün Grupları
  • Tahıl, Un, Gıda ve Yem Analiz cihazları ve kalite kontrol sistemleri

EVA Tahıl Depolama Sistemleri, sektördeki 15 yıldan fazla bilgi birikimi ile yurtiçi ve yurtdışında 30 dan fazla ülkede satış ve proje faaliyetleri yürütmüş olan Bora DAĞLIOĞLU tarafından kurulmuştur. Firmamız; laboratuvar cihazları ve kalite kontrol sistemleri, tahıl depolama siloları, tahıl taşıma ekipmanları, çelik konstrüksiyon üretimler, tahıl kurutma ve soğutma makinaları, ısı kontrol sistemleri, kepek ve küspe siloları, hava topu patlaçları, toz tutma sistemleri işini yapmaktadır. Ayrıca; tahıl, yem, un, yağ ve lisanslı depoculuk yapan, sektöründe öncü birçok firmaya anahtar teslim laboratuvar kurulumu, proje danışmanlık ve mühendislik hizmeti vermektedir.

INFRAMATIC 9500NIR Tahıl Analiz Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tahıl ticareti yapan ve kullanan işletmelerde ihtiyaçları karşılamak üzere güvenilir ve sağlam bir şekilde üretilmiştir. Birçok tahıl ve yağlı tohumlarda rutubet, hektolitre, protein, yağ ve diğer parametreleri 30 saniyeden kısa bir sürede analiz eder.

INFRAMATIC 9520Yeni Model NIR Un Analiz Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Perten Instruments, 50 yılı aşkın süredir un fabrikaları ve unlu mamül üreticilerine analiz cihazları sunmaktadır. IM 9520, un, irmik ve kepek için özel yeni model NIR analiz cihazıdır. 30 saniyeden kısa bir sürede kül, rutubet, protein ve diğer bir çok parametre için doğru ve güvenilir sonuçlar verir.

INFRAMATIC 8800Perten Inframatic 8800 NIR Tahıl Analiz cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

IM 8800, tahıl ve yağlı tohumlarda protein, rutubet ve yağ tespitini yapan yeni nesil bir portatif NIR cihazıdır. Cihaz, tarlada, siloda veya tahıl işleme alanlarında rahatlıkla kullanılabilmek üzere tasarlanmıştır. GPS ile donatılmış bu cihaz protein haritaları hareket halinde oluşturabilmektedir.

DA 7250Perten DA 7250 NIR Analiz Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeni DA 7250, Perten den üçüncü nesil Diode Array NIR analiz cihazıdır. DA 7250, doğru sonuçları hızla veren, hızlı, kullanıcı dostu ve sağlam bir cihazdır. DA 7250, rutubet, protein, yağ, ve daha çok parametre ölçer, geniş uygulama kalibrasyonlarına sahiptir.

Aquamatic 5200 Tahıl Rutubet ÖlçerPerten Aquamatic 5200 Tahıl Rutubet Ölçer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

eni nesil 150 MHz Teknolojisi - 10 saniyede Rutubet ve Hektolitre ölçümü. Aquamatic 5200 Perten firmasının yeni nesil yüksek frekanslı rutubet ölçeridir. Dünya da 5000 in üzerinde ki satış deneyimine dayanarak, doğru, güvenilir, hassas ve kullanımı kolay, her yönüyle gelişmiş bir rutubet ölçer tasarlanmıştır. Tek başına bir rutubet ölçer olarak kullanılabildiği gibi üretimin otomasyon sistemine de entegre edilebilmektedir.

Perten DA 7350 In-line NIR cihazıDA 7350 Hububat, Un, Yem ve Gıda analizlerinde kullanılan, kendinden kameralı gelişmiş, modern bir In-Line NIR cihazıdır.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DA 7350 İn-line NIR cihazı üretimde kullanılan standart haberleşme arayüzlerin üzerinden analiz sonuçları görüntülemektedir. Ölçüm sonuçları bilgisayarda kullanıcı arayüzü ile görüntülenebilir veya tamamen üretim otomasyon sistemine entegre edilebilmektedir. Cihaz ölçüm kabinin veya boru içerisinde ölçüm yapmak için tasarlanmıştır. Cihazın optik parçası ölçüm kabinin duvarın içinden geçerek ürünü izleyebilmektedir. Tasarımı sayesinde cihaz, toz, tahıl, granül, pellet ve benzer ürünleri analiz yapabilmektedir.

DRAMINSKI TWIST GRAIN PRO RUTUBET CİHAZIDRAMINSKI TWIST GRAIN PRO RUTUBET CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Portatif Rutubet Ölçüm Cihazı :Kalibrasyonlarda yer alan; Buğday, Çavdar, Tritikale, Arpa, Yulaf, Mısır, Çeltik Pirinç, Yer fıstıgı, Soya, Nohut, Kuru fasulye, Kahve & çekirdeği, Kakao gibi ürünlerin analizi için kullanılmaktadır.

DRAMINSKI GMM MINI Rutubet CihazıDRAMINSKI GMM MINI Rutubet Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Portatif Rutubet Ölçüm Cihazı :Kalibrasyonlarda yer alan; Buğday, Çavdar, Tritikale, Arpa, Yulaf, Mısır, Çeltik Pirinç, Yer fıstıgı, Soya, Nohut, Kuru fasulye, Kahve & çekirdeği, Kakao ve daha fazlası...

PFEUFFER HE-50PFEUFFER HE-50 Rutubet Ölçüm Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tahıl ticareti yapan tüm firma ve şahısların doğru sonuç alabilmesi için üretilen Pfeuffer He50-Bakliyat nem ölçüm cihazı 14 çeşit tahılın nemini çok kısa sürede ölçülmesini sağlayan hassas rutubet cihazıdır. Mısır, Bezelye, Çeltik, Fasulye, Mercimek, Nohut, Soya, Barbunya, Fasulye, Nişasta, Durum, İrmik, Un, Bulgur gibi bir çok ürünü hasat sırasında tarlada arazide kullanmak için ideal bir rutubet ölçüm cihazıdır.

PFEUFFER HE-LITEHE Lite PFEUFFER PFEUFFER HE-LITE RUTUBET CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hasat sırasında, nem içeriğini tahıl nem ölçer ile sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. Kalite bozulmasını önlemek için tahılları kuruturken veya saklarken nem ölçer cihazını düzenli olarak kullanabilirsiniz. Pfeuffer He Lite nem ölçer cihazı, tahılların, yağlı tohumların ve nemli mısırların nem içeriğinin çok doğru bir şekilde ölçülmesini sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.