Firma Adı İletişim Konum
BAİBARS MEKATRONİK HAVACILIK VE TARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Karaduvar Mah. Dumlupınar Caddesi No: 205 / Akdeniz / MERSİN / TÜRKİYE
İletişim: +90 850 888 9688
Web: 
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Tarimsal Mekanizasyon ve Teknolojileri

Türk Çiftçilerin teknolojik ihtiyaçlarını milli imkanlarla karşılanması için 2015 yılında Çukurova da temelleri atılan Baibars, 2020 yılında Baibars Mekatronik Havacılık ve Tarım Sanayi çatısı altında birleşerek tarımda otonom havacılık sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi, sistem entegrasyonu ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde ve zirai dron üretiminde Türkiye de öncü konuma gelmeyi hedeflemektedir. ​Baibars Mekatronik Havacılık her türlü faaliyetini ulusal ve uluslararası kurallardan hiçbir şekilde taviz vermeden uygulamakla yükümlüdür. Uluslararası havacılık ve otonom uçuşla ilgili gelişmeleri çok yakından ve devamlı takip eden Baibars, söz konusu gelişmelerin şirket uygulamalarına daimî olarak yansıtmaktadır. Baibars Mekatronik Havacılık dayanıklılığı ve performansı ile tercih edilen, çevreye ve insana duyarlı bir milli teknoloji firması olma vizyonunu benimsemiştir. Karbon salınımın gezegene olan zararının bilincinde olan Baibars Tarımda otonom havacılık sistemlerin gelişmesine öncülük etme misyonu doğrultusunda 2023 yılı itibariyle ürünlerinin operasyonunda 0 karbon emisyonunu hedeflemektedir.

Baibars ND10sOtonom Zirai İnsansız Hava Aracı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Baibars ND Serisi zirai ilaçlama dronunun üyesi Baibars ND10s, 10 Litre ilaç kapasitesi, güçlü motorları ve yüksek mukavemetli karbon fiber kompozit gövdesiyle operasyon verimliliğini yeni bir seviyeye taşır.

Baibars ND22s RTKOtonom Zirai İnsansız Hava Aracı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Baibars ND Serisi zirai ilaçlama dronunun yeni üyesi Baibars ND-22s RTK, 22 Litre ilaç kapasitesi, RTK sistemi, güçlü motorları ve yüksek mukavemetli karbon fiber kompozit gövdesiyle operasyon verimliliğini yeni bir seviyeye taşır.

Baibars VH-32s RTKOtonom Zirai İnsansız Hava Aracı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Baibars VH Serisinin zirai ilaçlama dronunun yeni üyesi Baibars VH-32s RTK, 32 Litre ilaç kapasitesi, RTK sistemi, güçlü motorları ve yüksek mukavemetli karbon fiber kompozit gövdesiyle operasyon verimliliğini yeni bir seviyeye taşır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.