TÜRK HAVA YOLLARI, ADANA TARIM FUARI’NIN RESMİ HAVA YOLU ŞİRKETİ OLDU


 
10 bin 800 m² kapalı 24 bin 200 m²’si açık olmak üzere toplamda 35 bin m²’lik alanda 250 katılımcı firma ile kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanan TÜYAP Adana 12. Uluslararası Tarım ve Sera-Bahçe Fuarı ile Avrupa’nın en büyük hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları resmi hava yolu sözleşmesi imzaladı. Türk Hava Yolları Adana Tarım Fuarı’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli fiyatlar sunuyor. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için https://www4.thy.com/TKC ziyaret ederek delege sekmesini tıklayabilir 176TKM18 numaralı etkinlik kodu ile yüzde 20’ye varan indirimli uçak bileti alma fırsatını yakalayabilirsiniz.
10 ülkeden alım heyeti
Yurt içinden 81 ilden ilgililer Fuarda ağırlanmaya hazırlanırken yurt dışından da 10 ülkeden 250 kişilik yurt dışı alım heyetleri geliyor. Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Kıbrıs, Filistin, İsrail, Umman, Sudan, Nijerya ve Lübnan’dan alım heyetleri ağırlanacak Fuar’da, önemli iş bağlantılarının kurulması bekleniyor.
Fuara sayılı gün kala tüm ilgilileri Fuara davet eden yetkililer, tarım sektörünün nabzının 7-11 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde atacağını sözlerine ekledi.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN