ALAGÖZ: FUARLARIMIZ İLE ADANAMIZIN EKONOMİSİNE VE GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ

TÜYAP Adana Fuarcılık, 2006 yılından bu yana düzenlediği sayısız fuar ile önemli başarılara imza atıyor. Çukurova Bölgesinin ekonomisine katkı sağlamayı amaçladıklarını vurgulayan TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, 2017 yılının ilk yarısını başarı ile tamamladıklarını açıkladı. Yurtdışından ve yurtiçinden pek çok firmanın birbiri ile ticari bağlantı kurmalarına vesile oldukları için mutluluk duyduklarını dile getiren Alagöz; Mobilya-Dekorasyon, Tarım - Sera Bahçe ve EV’leniyoruz Fuarlarında ziyaretçileri ve katılımcı firmaları birçok etkinliğin beklediğini duyurdu. 

EKONOMİST DERGİSİ GÜNEY EKİ

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz
RÖPORTAJI

TÜYAP Adana Fuarcılık, 32 ülkeden 5 milyon ziyaretçiyi ağırladı

Çukurova bölgesinde bugüne kadar 144 fuar düzenleyen TÜYAP Adana Fuarcılık, 11 yılda 32 ülkeden 5 milyon ziyaretçiyi ağırladı.

BÖLGENİN EN BÜYÜK TARIM FUARI 16- 20 KASIM 2016 TARİHLERİ ARASINDA TÜYAP ADANA' DA ...

Tarımın kalbi Adana'da 30.000 m2'lik alanda hazırlanan, bölgemizin en kapsamlı tarım ve sera bahçe fuarları, tarımın her alanında ve bahçecilik ekipmanları konularında ihtiyaç duyulacak her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıklar ziyaretçilerin beğenisine sunularak üretici ile son kullanıcıyı bir araya getirecektir.

TARIM SEKTÖRÜNÜN ULUSLARARASI BULUŞMASI 16 - 20 KASIM TARİHLERİ ARASINDA TÜYAP ADANA’DA

TARIM SEKTÖRÜNÜN ULUSLARARASI BULUŞMASI
16 - 20 KASIM TARİHLERİ ARASINDA
TÜYAP ADANA’DA 

 
TÜYAP ADANA TARIM FUARI 10. YILINDA “ULUSLARARASI FUAR” STATÜSÜ KAZANDI...

Tarımın kalbi Adana'da 30.000 m2'lik alanda hazırlanan, bölgemizin en kapsamlı tarım fuarı her yıl ivmesini arttırarak 10. yılında “ULUSLARARASI FUAR” statüsü kazandı.